382 271 256

skola@szespisek.cz

Setkání úspěšných studentů píseckých škol se starostou a dalšími představiteli města.

Ve středu 7. 6. 2023 se uskutečnilo v kostele nejsvětější trojice již tradiční setkání úspěšných studentů ze všech píseckých škol s panem starostou a dalšími představiteli města. Letošní rok naši školu reprezentovaly tři studentky a jeden student v roli zástupce celého týmu. Všichni dosáhli v tomto školním roce mimořádných výsledků. Byla to Adéla ZEMANOVÁ z 2. A., která se může, mimo jiné, pochlubit 2. místem v MISTROVSTVÍ ČR VE VŠESTRANNOSTI – MILITARY v práci s koňmi a 3. místem v MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽI VŠESTRANNOSTI v Ried am Riedbergeru v Rakousku. Dále ANETA SLÁDKOVÁ, ze třídy 3. A. za 1. místo v krajské soutěži JÍZDA ZRUČNOSTI TRAKTOREM S PŘÍVESEM  a KÁŤA KRÁLOVÁ  za 2. místo v téže soutěži a posledním byl JAKUB DUŠEK, jako zástupce týmu, který reprezentoval naši školu na celostátní soutěži v odborných dovednostech  a znalostech v oblasti chovu koní – O ŠEMÍKOVU PODKOVU, kde se tým umístil na 2. místě.

Všem gratulujeme!

Ing. Marie Procházková, ředitelka školy